لطفا این موضوع را به اشتراک بگذارید

آشنایی با فریت بار

برای فریت کردن بار خودتون مهمترین نکته این هست که بار خودتون را به چه نحوه ی بسته بندی و جمع و جور کنیم .به نکاتی که در ادامه برای شما بیان می کنیم به دقت توجه داشته باشید تا بتونید ضمانت بار خودتون رو تضمین کنید. برای این کار بهترین کار این هست که از کارتن های چند لایه استفاده نمایید. در مورد بسته بندی به این نکات باید توجه داشت از زمانی که بارتون رو در وانت قرار می دهید تا زمانی که کارهای مربوط به فرودگاه امام خمینی را انجام می دهید ، بسته بندی های شما چندین بار دست به دست می شوند، پس باید نهایت توجه به بسته بندی بارتون و فریت بار داشته باشید تا بارهای شما آسیب نبینه.

برای فریت بار و بسته بندی کردن بارتون سعی کنید از کارتن های چند لایه محکم استفاده کنید.در بسته بندی وسایل شکستنی دقت بیشتری داشته باشید و اطراف اون را با سلفون حبابدار بپوشانید تا در جابه جایی ها آسیب نبینند. دقت داشته باشید که بنا به گفته کارکنان ها بخش فریت بار ،بار شما طی یک هفته به دستتون میرسه.


سعی کنید از کارتن های ابعاد متوسط برای بسته بندی استفاده کنید چون کارتن های سنگین و بزرگ جابه جایی اونها خیلی مشکل تر هستند و امکان آسیب دیدن اونها بیشتر هستند.


اندازه کارتن ها خیلی با هم تفاوت نداشته باشند تا اگر بعدا تصمیم به پالت بندی گرفتید به مشکل برنخورید . این نکته را مد نظر داشته باشید برای بدست آوردن وزن مناسب برای کارتن از روش که بیان میکنم استفاده کنید تا به بتونید وزن مناسب کارتن را بدست آورید. برای فریت بار طول ،عرض و ارتفاع کارتن را در هم ضرب کنید و مقداری که بدست می آید بر عدد 6000 تقسیم کنید تا وزن مناسب برای هر کارتن بدست بیاد. چون اگه وزن بارتون از این مقدار کمتر بشه بار شما را حجمی حساب می کنند که هزینه فریت بار اون به مراتب بیشتر میشه مخصوصا زمانی که ارسال بار به کانادا و ارسال بار به استرالیا داشته باشید.