لطفا این موضوع را به اشتراک بگذارید

فریت بار به هلند

هلند کشوری است کوچک از قلمروهای پادشاهی هلند در شمال غربی اروپا با شانزده و نیم میلیون جمعیت که بیشترشان مسیحی هستند. جمعیت مسلمانان هلند نزدیک به یک میلیون نفر است.

پایتخت هلند شهرآمستردام است. هلند از شرق با آلمان همسایه‌است و از جنوب با بلژیک و از غرب نیز از طریق دریا با بریتانیا هم‌جوار است. بندر روتردام دومین شهر بزرگ هلند است و از نظر مساحت و تعداد اسکله‌هایی که دارد، بزرگ‌ترین بندر اروپا نیز به‌شمار می‌رود.

بر اساس گزارش های رسمی منتشر شده، هلند در میان ۱۲۵ کشور جهان مغذی ترین، سالم ترین و مقرون به صرفه ترین غذا را در اختیار دارد و سالم ترین کشور به شمار می رود.

هلند به دلیل استاندارد های بالای زندگی امکان پیشرفت در کار و تجارت دانشگاه های با رتبه های بالاو سایر موارد هر ساله مقصد مهاجرین زیادی از سراسر دنیا از جمله ایران باشد.

موارد زیادی پیش امده که مهاجران به خصوص ایرانیان ساکن هلند در بازگشت به ایران قصد به ارسال بار از هلند به ایران را به صورت فریت بار دارند زیرا وزن محموله ی ارسالی از هلند به ایران معمولا بیشتر از وزن مجاز مسافری می باشد.

اصطلاح فریت بار کردن در این گونه موارد به کار برده می شود که توسط مسافرین ارسال می شوند و نوعی ارسال بار خصوصی هستند هلند در پرورش و تجارت گل مقام اول را در جهان دارد،و دامداری و کشاورزی از پایه های مهم اقتصاد هلند محسوب می شوند.

همچنین هلند در زمینه ی استخراج و تجارت نفت و گاز به سراسر دنیا از جمله ایران فعالیت می کند، ولی همچنان عمده ترین محصولات صادراتی هلند به ایران در زمینه ی محصولات کشاورزی می باشد.تاجران ایرانی زیادی قصد به ارسال بار از هلند به ایران را به صورت مقرون به صرفه و مطمئن دارند.

بیشترین لوازمی که مسافران تصمیم دارند به صورت فریت بار ارسال کنند شامل : ارسال بار لوازم منزل ازهلند، ارسال بار لباس ازهلند ، ارسال بار مجسمه از هلند، ارسال بار لوکس از هلند،ارسال ارسال بار لوازم خانگی از هلند، ارسال بار غیر تجاری از هلند .... می باشد

مهمترین کالاهای وارداتی از هلند عبارتند از
کالاها و تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، معادن، غذایی، شیمیایی، نساجی، ذوب آهن، فولاد، چوب، پوشاک، نوشیدنیها، لاستیک، دخانیات، کاغذ و چاپ، حمل و نقل، ساختمان، کشاورزی، گلخانه های صنعتی، دامپروری، لوازم و قطعات الکترونیکی، مولدهای برق، تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، دارو مواد اولیه تولید دارو، اوراق فلزی و

مهمترین موارد فریت باربه هلند از ایران عبارتند از:
نفت، مواد پتروشیمی، اقلام مواد اولیه و مواد معدنی، مس، آلیاژهای مس، انواع سنگ، پسته و خشکبار، قالی و قالیچه، صنایع دستی، خاویار و کنسرو ماهی

  • ارسال بار به هلند (فریت بار به هلند)
  • حمل بار از ایران به هلند
  • ارسال بار هوایی به هلند
  • بسته بندی بار

خدمات بالا از مهمترین خدمات خدمات شرکت جهان کالا کارگودر زمینه ی فریت بار به هلندمی باشد

. پالت بندی بار شما در صورت نیاز :بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند

موارد باال همگی توسط شرکت جهان کاال کارگو صورت می گیرد . و مالک ما در شرکت جهان کاال کارگو ففط رضایت مشتری می باشد. در صورت هرگونه سوال در مورد فریت بار به هلند می توانید از طریق شمارهای زیر سواالت خود را بپرسید.

دیگر خدمات مربوط به شرکت جهان کالا کارگو عبارتند از

فریت بار به سوئد
فریت بار به ترکیه
فریت بار به آمریکا
فریت بار به کانادا
فریت بار به استرالیا
فریت بار به آلمان