وبلاگ

فریت بار به روسیه - ارسال بار به روسیه

روسیه با ۱۷٬۰۷۵٬۴۰۰ کیلومتر مربع وسعت، پهناورترین کشور جهان است. پهناوری روسیه دو برابر مساحت کانادا یا چین یا ایالات متحده آمریکا است. این کشور در عرضهای بالای جغرافیایی واقع شده‌است و بیشتر مناطق کشور سردسیر و کم بارش است.

ارسال بار هوایی

خدمات ما دربرگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می باشد. این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز میباشد.

فریت بار مسافری

اگر قصد مهاجرت یا سفر به کشورهای دیگه رو داشته باشید، حتما مشکلاتی از قبیل فریت بار یا ارسال بار ، فریت بار مسافری ، هزینه فریت بار ، هزینه فریت بار به خارج از کشور و ارسال بار مسافر به خارج از کشور می تواند یکی از دغدغه و مشکلات شما باشد، این که چقدر بار ببریم؟ از چه ایرلاینی استفاده کنیم و.....

بارنامه و هرآنچه که باید درباره آن بدانید

هنگامی که می خواهید کالایی در در هر نقطه از جهان جابجا کنید، با اسناد بسیاری مواجه خواهید شد. این اسناد به هر تعدادی هم که باشند نباید فراموش شوند؛ یکی از این اسناد که باید حتما با آن و جزئیات آن آشنا شوید بارنامه است.

دانستنیهای حمل و نقل زمینی

حمل و نقل کانتینری بار به صورت زمینی هنوز هم در اکثر نقاط دنیا طرفداران خود را دارد.در این مطلب مروری کلی بر مزایای حمل و نقل زمینی به منظور کمک به شما برای درک بهتر نیازهایتان در زمینه حمل کالا خواهیم داشت.

شرایط حمل FOB چیست

شرایط حمل FOB (حمل تا روی عرشه - Freight On Board)، یکی از شرایط تجاری بین المللی حمل کالا است که توسط اتاق بازرگانی بین المللی (ICC) منتشر شده.

انواع روش های حمل بار

زمانی که می خواهید برای حمل کالای خود برنامه ریزی کنید باید تصمیم بگیرید کدام نوع از انواع این روشها برای شما مناسب است.

تفاوت کارگو و فریت بار چیست

در این مطلب اطلاعات مفیدی راجع به کارگو، فریت بار و تفاوت میان آنها ارائه شده است

فریت بار به اتریش

اتریش یکی از کشورهای اروپای مرکزی است. پایتخت آن وین است. این کشور از شمال با آلمان و جمهوری چک، از شرق با اسلوواکی و مجارستان، از جنوب با ایتالیا و اسلوونی و از غرب با سوئیس و لیختنشتاین هم‌مرز است.

فریت بار به فرانسه

یکی از زیباترین شهرهای فرانسه مارسی می باشد،مارسی در جنوب کشور فرانسه واقع شده است. جمعیت شهر مارسی نزدیک به یک میلیون نفر می باشد. این شهر یکی از بزرگترین بندرهای تجاری فرانسه محسوب می گردد و نقش قابل توجهی در اقتصاد فرانسه ایفا می کند.

راهنمای جامع فریت بار

این راهنما اطلاعات مفیدی را در اختیار افرادی که قصد مهاجرت یا مسافرت طولانی مدت به کشور های دیگر را دارند قرار میدهد

فریت بار به هلند

هلند کشوری است کوچک از قلمروهای پادشاهی هلند در شمال غربی اروپا با شانزده و نیم میلیون جمعیت که بیشترشان مسیحی هستند. جمعیت مسلمانان هلند نزدیک به یک میلیون نفر است.

فریت بار به سوئد

سوئد در شمال اروپا در شبه جزیره اسکاندیناوی واقع شده است سوئد از غرب با کشور نروژ، از شمال شرق با کشور فنلاند، از شرق با خلیج بوتنی، از جنوب شرقی با دریای بالتیک و از جنوب غربی با کشور دانمارک همسایه است

فریت بار به ترکیه

استانبول یا قسطنطنیه بزرگترین شهر کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن است. این شهر درکنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد.

کارگو چیست؟

حمل ونقل بارهوایی را می توانیم به دو بخش فریت بار و کارگو تقسیم کرد ، برخی از مسافرها این دو مورد را هم معنی می دانند درحالی که اصلا این چنین نیست در این مطلب قصد دارم فرق بین فریت بار و کارگو را توضیح می دهیم

ارسال بار با کشتی

فریت بار دریایی مسافری و تجاری، فریت یا ارسال بار دریایی‌ با کشتی از دیگر روش هایی است که مسافران میتوانند از ان استفاده کنند. ارسال بار دریایی در مسیرهای مختلف آسیا – اروپا – استرالیا – کانادا و آمریکا امکان پذیر است .

فریت بار به آلمان

آشنایی با فریت بار به آلمان و نکاتی که در مورد فریت بار به آلمان باید به آنها توجه داشته باشید را در این مقاله برای شما بصورت کامل جمع آوری کرده ایم.

فریت بار به کانادا ارسال بار به کانادا

کانادا کشوری درشمال قاره آمریکای شمالی است که شامل 10 استان می باشد. این کشور از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام و از شمال تا اقیانوس منجمد شمالی گسترده ‌است. کانادا دومین کشور پهناور جهان از نظر مجموع مساحت و چهارمین کشور پهناور جهان از نظر مساحت خشکی است.

فریت بار به استرالیا

کشور استرالیا یک کشور توسعه یافته در نیمکره جنوبی می باشد. این کشور با ۷٬۶۸۶٬۸۵۰ کیلومتر مربع وسعت، ششمین کشور پهناور جهان می باشد. پایتخت استرالیا شهر کانبرا است. در کشور استرالیا نخست وزیر منتخب در کنار دولت و مجلس اداره کشور را در دست دارند.

هرآنچه از فریت بار به آمریکا باید بدانید

تحصیلات کشور آمریکا برای مهاجرین از سایر کشورها بیشتر می باشد به همین خاطر مقصد خیلی از مهاجرین کشور آمریکا می باشد . ایرانیان نیز از این قاعده مستثنی نبوده اند . کشور آمریکا مقصد خیلی از افراد تحصیل کرده در ایران می باشد.

هزینه فریت بار

اگر قصد مهاجرت و سفر به خارج از کشور را دارید باید به مسئله هزینه فریت بار توجه داشته باشد. و از یکسری از نکات آگهی کامل داشته باشید این نکات را ما به طور کامل در ادامه توضیح می دهیم. فریت بار, ارسال بار به کانادا, ارسال بار به استرالیا,ارسال بار به اروپا,ارسال بار به آمریکا

فریت ارسال بار به آمریکا

بیشترین درخواست فریت بار (ارسال بار )ازایران به آمریکا (ارسال باربه آمریکا،فریت بار به آمریکا) مربوط به ایالت کالیفرنیا و بیشتر به دو شهر لس آنجلس و سانفرانسیسکو می باشد.

آشنایی با فریت بار

برای فریت کردن بار خودتون مهمترین نکته این هست که بار خودتون را به چه نحوه ی بسته بندی و جمع و جور کنیم .به نکاتی که در ادامه برای شما بیان می کنیم به دقت توجه داشته باشید تا بتونید ضمانت بار خودتون رو تضمین کنید.

آنچه در مورد فریت بار، ارسال هوایی بار،حمل و نقل دریایی و زمینی باید بدانید

ارسال بار به خارج از کشور از طرق مختلفی امکان پذیر است که در این بخش شما با انواع ان و مزایا و معایبی که هر کدام از انها دارند آشنا میشوید